Šta bih volela da sam znala sa 30 godina


Kada sam imala 30 godina, mislila sam da moram da imam sve odgovore. Da moram da znam kuda idem, šta želim, kakva treba da budem i kako da donesem svaku odluku bez greške. Danas znam da život ne funkcioniše tako. Da mogu da pošaljem poruku sebi od pre dvadeset godina, rekla bih nekoliko stvari. Ne moraš sve da uradiš odmah.Neke stvari sazrevaju svojim tempom. Nisu svi važni događaji predviđeni za iste godine života. Ljudi mnogo manje razmišljaju o tebi nego što misliš.Većina je zauzeta svojim...